Asta A-SF77FP, Rámový stahovák s nástavci
Kód: A-SF77FPSouvisející produkty
![Stahováky pro výměnu zapalovacích svíček Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Satra, S-SPP4](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/6521-1_stahovaky-pro-vymenu-zapalovacich-svicek-audi--seat--skoda--volkswagen--satra--s-spp4.jpg?60512889
)
Stahováky pro výměnu zapalovacích svíček Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Satra, S-SPP4
Termín dodání na dotaz
321,49 Kč bez DPH
389 Kč
Sada pro výměnu zapalovacích svíček bez jejich poškození Audi, Seat, Škoda, Volkswagen SATRA
![BGS 7731, Speciální stahovák, velmi dlouhý | 10 - 50 mm](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/49221_bgs-7731--specialni-stahovak--velmi-dlouhy-10-50-mm.jpg?66299d4e
)
BGS 7731, Speciální stahovák, velmi dlouhý | 10 - 50 mm
Skladem
(4 ks)
1 544,63 Kč bez DPH
1 869 Kč
Detailní popis produktu
- celá sada uložena v praktickém kufříku pro snadnou přepravu a skladování
Doplňkové parametry
Kategorie: | Jiné stahováky |
hmotnost: | 4,5 |
![Přípravek na stahování objímky výfukového potrubí Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-097](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/6587_pripravek-na-stahovani-objimky-vyfukoveho-potrubi-audi--seat--skoda--volkswagen--asta--a-097.jpg?60512889
)
Přípravek na stahování objímky výfukového potrubí Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-097
Skladem
(4 ks)
503,31 Kč bez DPH
609 Kč
Pro montáž a demontáž objímky výfukového potrubí Audi, Seat, Škoda a Volkswagen
![Sada na stahování kol + setrvačné kladivo Tagred TA1018](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/2967_sada-na-stahovani-kol-setrvacne-kladivo-tagred-ta1018.png?60512889
)
Sada na stahování kol + setrvačné kladivo Tagred TA1018
Skladem
(3 ks)
941,32 Kč bez DPH
1 139 Kč
sada na stahování kol součástí setrvačné kladivo
![BGS 7734, Sada vnějších/vnitřních stahováků | 5dílná](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/28044_bgs-7734--sada-vnejsich-vnitrnich-stahovaku-5dilna.jpg?6514c3af
)
BGS 7734, Sada vnějších/vnitřních stahováků | 5dílná
Skladem
(2 ks)
2 792,56 Kč bez DPH
3 379 Kč
sada vnějších a vnitřních stahováků z tvrzené nástrojové ocelimj. pro hřídelové těsnicí kroužky
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Přidat komentář