Asta A-SF77FP, Rámový stahovák s nástavci
Kód: A-SF77FPSouvisející produkty
BGS 70963, Sada stahováků převodového kola | pro VAG
Zboží je nedostupné
6 635,54 Kč bez DPH
8 029 Kč
sada stahováků vhodná pro 6stupňovou převodovku 02S a 5stupňovou převodovku 0A4pro vozy Volkswagen a Audi
BGS 7710-18x23, Stahovací trn s vřetenem | 18 x 23 mm | pro BGS 7710
Zboží je nedostupné
685,12 Kč bez DPH
829 Kč
Matabro MB-01-B3094, Stahováky pro výměnu zapalovacích svíček Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
Skladem
(>5 ks)
660,33 Kč bez DPH
799 Kč
sada pro výměnu zapalovacích svíček bez jejich poškození Audi, Seat, Škoda, Volkswagen česká značka MATABRO
Detailní popis produktu
- celá sada uložena v praktickém kufříku pro snadnou přepravu a skladování
Doplňkové parametry
Kategorie: | Jiné stahováky |
hmotnost: | 4,5 |
Stahovák zapalovacích cívek 1.2, 1.4 a 2.0 litru, FSI, Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-P06IC
Skladem
(3 ks)
280,17 Kč bez DPH
339 Kč
Přípravek pro demontáž cívek na zapalovacích svíčkách
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Přidat komentář