Přípravek na stahování objímky výfukového potrubí Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-097
Kód: A-097Související produkty
sada pro výměnu zapalovacích svíček bez jejich poškození Audi, Seat, Škoda, Volkswagen česká značka MATABRO
Detailní popis produktu
- Pro montáž a demontáž objímky výfukového potrubí
- Určeno pro vozy Audi, Seat, Škoda a Volkswagen
Technické parametry:
- Při použití klíč vel. 17
Doplňkové parametry
Kategorie: | Jiné stahováky |
hmotnost: | 0,439 |
náhradní závitnice M14 pro lisovací sady na ložiska, pouzdra, gufera
kvalitní rámový stahovák dodáváno i s osmi nástavci
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.