Přípravek na stahování objímky výfukového potrubí Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-097
Kód: A-097Související produkty
![Stahovák zapalovacích cívek 1.2, 1.4 a 2.0 litru, FSI, Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-P06IC](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/6362_stahovak-zapalovacich-civek-1-2--1-4-a-2-0-litru--fsi--audi--seat--skoda--volkswagen--asta--a-p06ic.jpg?60512889
)
Stahovák zapalovacích cívek 1.2, 1.4 a 2.0 litru, FSI, Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Asta, A-P06IC
Skladem
(2 ks)
280,17 Kč bez DPH
339 Kč
Přípravek pro demontáž cívek na zapalovacích svíčkách
![Matabro MB-01-B3094, Stahováky pro výměnu zapalovacích svíček Audi, Seat, Škoda, Volkswagen](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/21729_matabro-mb-01-b3094--stahovaky-pro-vymenu-zapalovacich-svicek-audi--seat--skoda--volkswagen.jpg?6406ef40
)
Matabro MB-01-B3094, Stahováky pro výměnu zapalovacích svíček Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
Skladem
(>5 ks)
660,33 Kč bez DPH
799 Kč
sada pro výměnu zapalovacích svíček bez jejich poškození Audi, Seat, Škoda, Volkswagen česká značka MATABRO
Detailní popis produktu
- Pro montáž a demontáž objímky výfukového potrubí
- Určeno pro vozy Audi, Seat, Škoda a Volkswagen
Technické parametry:
- Při použití klíč vel. 17
Doplňkové parametry
Kategorie: | Jiné stahováky |
hmotnost: | 0,439 |
![Asta A-SF77FP, Rámový stahovák s nástavci](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/20718_asta-a-sf77fp--ramovy-stahovak-s-nastavci.jpg?634dd65b
)
Asta A-SF77FP, Rámový stahovák s nástavci
Skladem
(4 ks)
3 660,33 Kč bez DPH
4 429 Kč
kvalitní rámový stahovák dodáváno i s osmi nástavci
![BGS 7729, Sada hydraulického stahováku | 10 t | 25dílná](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.aretacni-pripravky.cz/user/shop/detail/28845_bgs-7729--sada-hydraulickeho-stahovaku-10-t-25dilna.jpg?651f508f
)
BGS 7729, Sada hydraulického stahováku | 10 t | 25dílná
Skladem
(1 ks)
4 726,45 Kč bez DPH
5 719 Kč
sada hydraulického stahováku s hlavicemi pro 2 a 3ramenný stahovákmax. síla 10 t
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Přidat komentář